Rendszerszervező / Business Analyst

Küldetésünknek tekintjük, hogy Partnereink üzleti terveinek megvalósulását a legjobb minőségű, megbízható IT rendszerek segítsék. Amennyiben szeretnél része lenni az ehhez szükséges szoftverek megtervezésében és elkészítésében, várunk csapatunkba!

Feladatok:

  • Alkalmazás fejlesztéssel kapcsolatos ügyfél igények felmérése
  • Alkalmazások, WPF alkalmazások tervezése
  • Alkalmazások fejlesztőktől történő átvétele, tesztelése
  • Tervek folyamatos egyeztetése a csapattal és az ügyféllel
  • Tervek elfogadtatása a megrendelővel

Elvárások:

  • Alkalmazás tervezési haladó szintű ismeretek
  • Webalkalmazások működésének ismerete
  • UI tervezési alapismeretek
  • Adatszerkezet tervezési szempontok haladó szintű ismerete

Előny:

  • Sparx Enterprise Architect tervező eszköz ismerete
  • angol / német nyelvismeret
  • TOGAF módszertan ismerete
  • Azure Devops ismerete

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívások
  • Gyakori képzések
  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • Elismert ügyfelek, kiváló referenciák
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Csapatépítő tréningek
  • Modern munkakörnyezet