Nyomtató szerviztechnikus

Szeretnél azok táborába tartozni, akik a hobbijukból élnek meg? Esetleg kitanulnál egy hiányszakmát? Amennyiben úgy érzed, hogy műszaki beállítottságú vagy és egyszerre szeretsz csavarhúzóval és billentyűzettel is dolgozni, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  •  Helyszíni informatikai és nyomtatás támogatás biztosítása felhasználóknak
  • Microsoft Windows, Office irodai környezet támogatása
  • Nyomtatók, multifunkciós eszközök karbantartása, javítása
  • Feladatok utánkövetése, szükség esetén továbbítása
  • Tudástár bővítése új megoldási javaslatokkal

Elvárások:

  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó kommunikációs képesség és megjelenés
  • Csapatban és önállóan egyaránt történő munkavégzés
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Nyomtatástechnikai és informatikai ismeretek
  • Célirányos informatikai végzettség
  • Microsoft és Linux alapú szerverek ismerete
  • Nyomtatás üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Kiemelkedő hardver ismeret
  • Német vagy angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Kiváló szakmai háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Folyamatos partner képzések, szakvizsga lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, vidéki kollégáink számára munkába járási támogatás)
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Előrelépési lehetőség