Kereskedő - IT értékesítő

Engedünk szabadon gondolkodni! Cégünket az elmúlt 30 évben az önálló gondolatok és az önállóan gondolkodni tudó kollégáink kreativitása juttatta előbbre. Sales csapat tagjaként a régió vezetőivel kerülhetsz közvetlen kapcsolatba.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő és leendő ügyfeleinkkel
  • Ügyfeleink teljes körű szakmai és kereskedelmi támogatása
  • Új partnerek felkeresése
  • Marketing részleg támogatása új ötletekkel
  • Aktivitások követése ERP rendszerünk használatával
  • Cégünk szolgáltatásainak, termékeinek értékesítése

Elvárások:

  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Informatikai technológiák és trendek ismerete
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Szakirányú, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Csapatban való munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Korábban hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Informatikai tanulmányok
  • Extrovertált személyiség
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Teljesítmény arányos fizetés
  • Előrelépés, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos környezet, innovatív munkakörülmények
  • Cafeteria juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Csapatépítő és kommunikációs tréningek