Informatikus, IT üzemeltető

Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél az ügyfeleink, munkatársaink, IT felhasználók támogatásával foglalkozni? Amennyiben igen és szereted a kihívásokat és a dinamikus munkavégzést csatlakozz csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Partnerünk informatikai támogatásának biztosítása
  • Windows kliensek, perifériák üzemeltetése, naprakészen tartása
  • Helyszíni jelenlét partnerünk telephelyein
  • Bejelentett hibák és felhasználói igények megoldása
  • Problémák, change-k kezelése
  • Jegykezelő rendszer használata és pontos feladat dokumentáció
  • Közös tudásbázis bővítése új megoldási javaslatokkal

Elvárások:

  • Középfokú szakmai végzettség
  • Gyakorlat orientált szoftver és hardver ismeretek
  • Vállalati, irodai alkalmazások ismerete
  • Igényes megjelenés és jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, képesség csapatban történő munkavégzésre
  • Szakmai angol és/vagy német nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör
  • Kiváló szakmai háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, vidéki kollégáink számára munkába járási támogatás)
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok