Informatikus, Alkalmazás üzemeltető

Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél az ügyfeleink, munkatársaink, IT felhasználók támogatásával foglalkozni? Amennyiben igen és szereted a kihívásokat, a dinamikus munkavégzést csatlakozz csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Partnereink informatikai támogatásának biztosítása
  • Irodai jelenlét és távmunka
  • Bejelentett hibák és felhasználói igények megoldása szűk határidőkkel
  • Változás és probléma management
  • Patch management
  • Jegykezelő rendszer használata és pontos feladat dokumentáció
  • Közös tudásbázis kezelése, bővítése új megoldási javaslatokkal

Elvárások:

  • Középfokú informatikai végzettség
  • Gyakorlat orientált szoftver és hardver ismeretek
  • Szoftver üzemeltetési ismeretek
  • Alapvető adatbázis, powershell és script ismeretek
  • Vállalati irodai környezetben szerzett gyakorlat előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, képesség csapatban történő munkavégzésre
  • Középfokú aktív angol és/vagy német nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli, érdekes munkakör
  • Kiváló szakmai háttér
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, vidéki kollégáink számára munkába járási támogatás)
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Fiatalos csapat