Informatikai hálózatszerelő

Olyan hálózatszerelő munkatársat keresünk, aki szereti a lendületet, nem riad vissza a magasságtól, kihívással járó feladatoktól. Légy tagja informatikai hálózatszerelő csapatunknak és ismerd meg régiónk vállalkozásait egy új szemszögből!

Feladatok:

  • Informatikai hálózatok építése, karbantartása,
  • Hálózati hibák felderítése, javítása
  • Kamerarendszerek építése, karbantartása
  • Vezeték nélküli hálózatok építése, karbantartása

Elvárások:

  • Alapvető informatikai hálózati ismeretek
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Jó kommunikációs képesség és megjelenés
  • Szakmai tapasztalat
  • Csapatban való munkavégzés
  • Önállóság, mobilitás
  • Ügyfélközpontú magatartás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Informatikai végzettség
  • Informatikai hálózatépítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Emelőgép kezelő végzettség

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos csapat
  • Kiváló szakmai háttér
  • Folyamatos továbbképzések
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdés
  • Teljesítmény arányos bérezés